Pubg Helikopter Güncellemesi

Pubg Helikopter Güncellemesi

Dünya’da en çok oynanan hayatta kalma oyunu Pubg’nin yeni güncellemesi duyuruldu! Pubg oyuncularının heyecanla beklediği özellikleri sizler için en erken biz duyuruyoruz, Pubg Helikopter güncellemesi detayları konumuzda!

PUBG Helicopter
PUBG Helicopter

Battle Royale oyunları arasındaki en popüler oyun olan Pubg, yeni güncellemesi ile çok konuşulacak. Oyuncular yeni güncelleme ile birlikte Pubg Mobile de helikopter kullanabilecekler!

İlk olarak PUBG Mobile de gelecek olan bu yenilik ile birlikte helikopter haritaya eklenecek. Pubg Helikopter yani hava aracının da eklenmesi ile birlikte, Pubg’nin hava,kara,su üçlemesini tamamlaması bekleniyor.

Pubg Mobile Helikopter Erangel
Pubg Mobile Helikopter Erangel

Pubg Mobile oyuncuları, oyuna yeni eklenen Helikopter ile birlikte, artık takımca helikoptere binebilecek, ve havadan saldırı yapabilecekler.
Bu güncellemenin duyurusu ilk olarak Mr Ghost Gaming kanalının Erangel haritasında duyuruldu. Meşhur herkesin atladığı yoğun çatışmaların yaşandığı School bölgesinde artık bir helikopter yer alacak.

PUBG Mobile Helikopter
PUBG Mobile Helikopter

Pubg Mobile Helikopter güncellemesi ile birlikte gelecek olan helikopterin tipi de belli oldu, Pubg Helikopter modeli ise Boeing AH-6 olacak.
Bir diğer yenilik ise, Pubg güncellemesi ile birlikte gelecek olan yüksek zırha sahip bir savaş aracı. Bu araç ile suda ve karada ilerlenebilecek.
Pubg Mobile da silah olarak gelecek yenilik ise RPG tarzı bir patlayıcı. Amaç füze fırlatarak daha kolay araç patlatma ve aksiyon, gerilim, heyecan üçlemesini artırma olacak.

Pubg Mobile Helikopter Güncellemesi
Pubg Mobile Helikopter Güncellemesi

Pubg Mobile beta olarak Çin’de aktif edilen bu özellik, en kısa zamanda global olarak güncellenecek.

Güncellemeyi heyecanla bekliyoruz!!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir